Spedytor Międzynarodowy

Firma Rodzinna MNM Cieplińscy jest firmą transportowo - logistyczną, specjalizującą się w transporcie towarów drobnicowych, na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Działamy jako nowocześnie zarządzana firma spedycyjna, dysponująca pracownikami z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL.Klienci są dla nas najważniejsi i to ich sukcesy sprawiają nam wielką satysfakcję a jednocześnie pozwalają nam na systematyczny rozwój. Usługi świadczymy w oparciu o rzetelnych przewoźników oraz zaufanych kierowców. Wszystkie transporty są monitorowane od momentu załadunku, w czasie wykonywania transportów, oraz do momentu rozładunku przewożonego towaru. Ponadto posiadamy niezbędne ubezpieczenia transportowe OCP.

Zadania:
  • Organizowanie transportów międzynarodowych, planowanie tras, ustalanie warunków transportu
  • Obsługa klientów firmy i pozyskiwanie nowych
  • Utrzymywanie kontaktów ze stałym klientami
  • Stała współpraca z podwykonawcami
  • Przygotowanie raportów miesięcznych z wykonywanej pracy
  • Dbanie o bardzo wysoką jakość usług naszej firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora w poprzedniej firmie transportowej lub z branży
  • Znajomość posługiwania się giełdami transportowymi (timocom,teleroute,b2p itp)
  • Znajomość minimum jednego języka obcego: Angielski lub Niemiecki
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność, uczciwość, dyspozycyjność
  • Wysoka Kultura osobista
Oferujemy:
  • Umowę o prace na pełen etat
  • Pracę z możliwością rozwoju zawodowego i awansu wraz z rozwojem firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Bardzo wysoką premię uzależnioną od osiągniętych wyników
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym bardzo zgranym zespołem
  • Indywidualne warunki umowy dla osób posiadających własną bazę klientów
  • Dofinansowanie do karnetów(multisport, benefit itp)
  • Wczasy pod gruszą+dofinansowanie koloni dla dzieci
  • 13 wypłata
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie mnm-tsl.pl