Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1268
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie należytej czystości pomieszczeń biurowych, laboratoryjnych, sanitarnych, korytarzy, klatek schodowych, mycie okien itp. na przydzielonym odcinku pracy.Prowadzenie zapisów wykonanych czynności.Sporządzanie roztworów myjących. Obsługa maszyny sprzątającej Tasci Swingo 755B.Właściwe zużycie materiałów i środków do utrzymania czystości.Właściwe i umiejętne używanie powierzonego sprzętu ułatwiającego sprzątanie pomieszczeń.Natychmiastowe powiadomienie pracownika Firmy Ochrony w przypadku pożaru, kradzieży, awarii instalacji lub innych niebezpiecznych zdarzeń.godziny pracy 13-21
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

- wykształcenie co najmniej zawodowe, - umiejętność pracy pod presją czasu, - bardzo dobra organizacja czasu pracy, - dyspozycyjność, - skrupulatność,- dokładność, - sumienność, - dołączenie do dokumentów zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem.Wymagania dodatkowe:- samodzielność- doświadczenie zawodowe na stanowisku osoby sprzątającej w laboratorium, szpitalu lub w produkcyjnym zakładzie z branży spożywczej.CV i list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez WSSE w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, ul. Żołnierska 16 na potrzeby procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie