adrenaline.pl to nie tylko sieć sklepów sportowych, to społeczność oparta na wspólnym zainteresowaniu sportową pasją i ciągłym kontakcie z drugim człowiekiem. Osoby, które tworzą #teamadrenaline_pl, to entuzjastyczni, aktywni i nieustannie dążący do rozwoju ludzie. Zgrany zespół pozwala nam umacniać się na pozycji lidera sprzedaży wśród sklepów sportowych w Polsce i optymistycznie patrzeć na rozwój w przyszłości.
Do naszej ekipy, w salonie Adidas Olsztyn Warmińska, poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA (umowa o pracę, pełen etat).

Sprzedawca Adidas
Miejsce pracy: Olsztyn

Czym zajmuje się sprzedawca w salonie Adidas:

  • rozpoznaje potrzeby Klientów i proponuje dostosowane produkty
  • dzieli się fachową wiedzą na temat najnowszych kolekcji Adidas
  • dba o porządek na sali sprzedaży i właściwą prezentację produktów Adidas

Co przykuwa naszą uwagę:

  • doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze klienta
  • zainteresowanie branżą sportową i/lub aktywność sportowa
  • Twój optymizm, zaangażowanie i chęć rozwoju
  • dyspozycyjność - pracujemy także w weekendy i elastyczność - dajemy możliwość dostosowania godzin pracy
  • doświadczenie w obszarze visual merchandisingu będzie dodatkowym atutem
  • jesteśmy otwarci także na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności

Co dostaniesz od nas:

  • niezbędną wiedzę na start z zakresu technik sprzedaży, obsługi Klienta oraz produktów i technologii Adidas
  • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników
  • jako wizytówka naszej firmy i marki Adidas otrzymasz zestaw odzieży firmowej
  • pakiet benefitów pracowniczych: karta sportowa, zniżki na nasze produkty, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...