Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Stanowisko ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0662
OBOWIĄZKI:
1)zapewnienie właściwej obsługi biurowo-kancelaryjnej Biura WM WK OHP, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,2)wystawianie delegacji i prowadzenie rejestru delegacji,3)odbieranie telefonów i łączenie rozmów telefonicznych, 4)obsługa korespondencji papierowej i elektronicznej,5)dbanie o zaplecze socjalne sekretariatu.Godziny pracy 7:45-15:45
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:wykształcenie średnie/wyższe; obywatelstwo polskie; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwa umyślne; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.WYMAGANIA DODATKOWEłatwość nawiązywania kontaktów; znajomość przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy; umiejętność obsługi komputera, m.in. programów pakietu MS Office; zdolności interpersonalne; komunikatywność, kreatywność, samodzielność w realizacji zadań; rzetelność i dokładność; umiejętność organizacji pracy; umiejętność radzenia sobie ze stresem; chęć stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie