Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 121534

Warunki pracy

Praca o charakterze administracyjno - biurowym, czas pracy 8 godzin, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, praca w terenie przy realizacji zadań inwestycyjno - remontowych

Zakres zadań

  • Wykonuje obowiązki nadzoru inwestorskiego wyznaczonych inwestycji i remontów instalacji elektrycznych w celu zapewnienia właściwego ilościowo-jakościowego wykonania robót budowlanych, ich sprawnej organizacji, zachowania bezpieczeństwa pracy i p.poż, odbioru oraz rozliczenia finansowego zadania zgodnego ze stanem faktycznym, podpisanymi umowami, zatwierdzonymi protokołami konieczności, WKI i dokumentacją techniczno-kosztorysową;
  • Realizuje prawa inspektora nadzoru inwestorskiego poprzez wydawanie kierownikowi budowy lub robót, potwierdzonych każdorazowo wpisem do dziennika budowy, poleceń w celu usunięcia nieprawidłowości lub zagrożeń, wykonania prób, badań lub odkrywek, wykonania niezbędnych ekspertyz prowadzonych robót budowlanych, przedstawienia dokumentów dopuszczających do obrotu i stosowania w budownictwie wyrobów i urządzeń technicznych oraz wyrobów i urządzeń technicznych oraz wyegzekwowania tych poleceń;
  • Przeprowadza pięcioletnie, roczne i okresowe przeglądy instalacji elektrycznych obiektów budowlanych, w celu sporządzenia protokołu stanu sprawności technicznej instalacji elektrycznych obiektu, nadzoru aktualizowania na bieżąco KOB, określenia potrzeb inwestycyjno-remontowych, konserwacyjno-naprawczych, informowania przełożonego o zagrożeniach i nieprawidłowościach, przygotowania rocznych i wieloletnich planów remontowych;
  • Przeprowadza procedury zgodnie z obowiązującym stanem prawnym o udzielenie zamówienia publicznego na roboty instalacyjne w celu przeprowadzenia remontów instalacji elektrycznych przydzielonych obiektów budowlanych Policji garnizonu warmińsko-mazurskiego;
  • Wykonuje czynności służbowe w celu terminowego uzyskania pozwolenia na budowę lub rozbiórkę obiektu budowlanego, zmianę sposobu użytkowania i decyzji oddania do użytkowania, a w razie potrzeby w uzyskaniu wymaganych przepisami szczególnymi uzgodnień, pozwoleń lub opinii na przydzielone obiekty budowlane Policji garnizonu warmińsko-mazurskiego;
  • Współdziała z Kierownikiem Sekcji Zamówień Publicznych w celu przygotowania, przeprowadzenia procedur zamówień publicznych oraz wyłonienia wykonawcy dokumentacji technicznej, opracowań lub budowlanych robót instalacyjnych zgodnie z planami, poleceniami i wyznaczonymi terminami
  • Na bieżąco realizuje kompleksowe czynności z całością korespondencji i dokumentacji budowy powykonawczej związanej z prowadzonymi zadaniami w celu właściwego jej skompletowania, przechowania i archiwizowania.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Samodzielność, kreatywność, inicjatywa;
  • Obsługa programów kosztorysowych;
  • Znajomość przepisów dotyczących: zamówień publicznych, finansów publicznych; BHP i p.poż;
  • Umiejętność stosowania prawa w praktyce, analitycznego myślenia, redagowania korespondencji, prognozowania, koordynowania robót budowlanych, rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach stresowych.