Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 86041

Warunki pracy

Praca o charakterze administracyjno - technicznym , biurowym, pełny wymiar czasu pracy, praca przy obsłudze monitorów ekranowych powyżej połowego czasu pracy, praca na wysokości do 3 m., sporadyczne dźwiganie ciężarów do 50 kg.

Zakres zadań

  • Ewidencjonuje wnioski i nadaje uprawnienia do systemu KSIP oraz innych systemów policyjnych i poza policyjnych, weryfikuje listy osób uprawnionych do korzystania z systemu KSIP, archiwizuje dokumenty w zakresie Sekcji Administratorów w szczególności zaś dotyczące wniosków o uprawnienia do systemów;
  • Współpracuje w zakresie aktywacji, recertyfikacji oraz odblokowywania kart mikroprocesorowych oraz prowadzenia ewidencji z tym związanej, a także dystrybuuje hasła dostępowe;
  • Ewidencjonuje, rejestruje, pomaga w sporządzaniu i realizuje wnioski uprawniające do korzystania z innych aplikacji policyjnych, a w szczególności SWOP, Parking. Ponadto w razie absencji administratorów innych systemów wspomaga realizację zadań związanych z obsługą wniosków użytkowników i takie same zadania pełni w razie takiej potrzeby;
  • W zastępstwie w podstawowym zakresie administruje na poziomie KWP Systemem Wsparcia Dowodzenia SWD oraz Uniwersalnym Modułem Mapowym przy SWD oraz obsługuje realizację wniosków w zakresie nadawania i odbierania uprawnień do systemu SESPOL. Opracowuje pisma oraz notatki służbowe i realizuje zlecenia wynikające ze specyfiki pracy.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze administracyjno - biurowym
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość sprzętu IT;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych;
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych, organizacja własnego miejsca pracy, zdolność samokształcenia.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • dyspozycyjność, kreatywność.