Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Technik administracji
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0184
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

odpowiedzialność, zachowanie tajemnicy służbowej, sumienność, rzetelność

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Obsługa sekretariatu, prowadzenie kasy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie pism Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Uprawnienia: znajomość języka ukraińskiego-komunikatywny Uprawnienia: prawo...

wykonywanie prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B