Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

technik serwisu

Oddział w Olsztynie obsługuje teren województwa warmińsko-mazurskiego.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku technik serwisu będzie zajmować się naprawą wag laboratoryjnych i przemysłowych.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne;
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych;
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki lub elektrotechniki;
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie co najmniej średniozaawansowanym;
  • prawo jazdy kat. B posiadane od co najmniej 2 lat;
  • mile widziane uprawnienia SEP 1kW;
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa własna w działaniu;
  • dyspozycyjność.
W zamian oferujemy:
  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki pracy;
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych;
  • pracę w profesjonalnym zespole;
  • szkolenia kierunkowe;
  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport).