Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Wideofilmowiec
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/2030
OBOWIĄZKI:
przygotowanie filmów promocyjnych i reklamowych na potrzeby rosyjskojęzycznych klientów Fundacji;montaż elektroniczny obrazu i dźwięku; wykonanie czołówki, montaż obrazu;montaż zapisu dźwiękowego i udźwiękowienie filmu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Realizator filmu wideo (wideofilmowiec) (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość programów: Adobe Photoshop; Adobe Premiere; Adobe Premiere Pro; Adobe After Effects; Da Vinci Resolve; Adobe Character Animator; 3D Max

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie