Agent Celny
Miejsce pracy: Olsztyn

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania
w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.
Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Przyjmowanie zleceń do odprawy celnej
  • Przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej
  • Sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie
  • Przeprowadzanie i uczestnictwo w rewizji celnej
  • Odbiór cesji
  • Dokonywanie odpraw celnych w innych Urzędach Celnych
  • Ścisła współpraca z działem spedycji
  • Przekazywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury dla klienta
  • Dobór odpowiednich metod transportu dla odprawionych przesyłek
  • Stały kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej
  • Ścisła współpraca z Urzędem Celnym
  • Archiwizacja rozliczonych dokumentów z Agencji Celnej
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Znasz dobrze aktualne przepisy i procedury celne (warunek konieczny)
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywnie znasz język angielski w mowie i w piśmie
  • Jesteś dyspozycyjna/y i potrafisz pracować pod presją czasu
Korzyści dla Ciebie:
  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Umowa o pracę
  • Szeroka baza szkoleń
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochroniedanych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zakres obowiązków: Codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim; Profesjonalne wsparcie klientów i rozwiązywanie ich problemów drogą mailową oraz telefoniczną; Dbałość o wysoki standard obsługi klienta; Dbałość o pozytywny wizerunek marki....

  • Specjalista ds. Zakupów

    Zakres obowiązków: Realizacja strategii zakupowej zgodnie z polityką firmy Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami oraz zarządzanie umowami Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych dostawców i produktów Optymalizacja kosztów zakupów Współpraca z...