Ogłoszenie numer: 6268578, z dnia 2022-01-11

Visimind Ltd Sp. z o. o. będącą częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk danych przestrzennych - GIS i LIDAR

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • opracowywanie danych ze skanningu laserowego,
  • praca z plikami wektorowymi,
  • opracowanie map wektorowych,
  • inwentaryzacje linii energetycznych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, geoinformatyka, energetyka lub pokrewne,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi komputera.
  • znajomość oprogramowania typu GIS np.: QGIS, EWmapa, Autocad, ArcGIS/Map będzie dodatkowo punktowana.

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,
  • partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,
  • pracę w młodym zespole,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,
  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.