Ogłoszenie numer: 6058464, z dnia 2021-11-29

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Analityk / Programista Baz Danych

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • Tworzenie narzędzi kontrolnych, hurtowni danych, zarządzanie rozwiązaniami BI
  • Wsparcie działów sprzedaży, zarządzania kategorią poprzez tworzenie bieżących raportów i analiz zakupu, sprzedaży oraz działań promocyjnych
  • Nadzór oraz kontrola jakości  i poprawności baz danych
  • Udział w projektach wdrożeniowych systemów BI
  • Zarządzanie programami wymiany danych

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale IT
  • Biegła znajomość MS Excel, MS SQL – warunek konieczny
  • Znajomość narzędzi BI
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemu Comarch ERP XL oraz rozwiązań Comarch BI i BI Point
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów w Tableau
  • Umiejętność zarządzania środowiskiem MS SQL
  • Znajomość procesów biznesowych (zagadnień magazynowych, handlowych, transportowych, księgowych)

Oferujemy

  • Możliwość pracy dla lidera rynku
  • Systematyczny proces szkoleniowy
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
  • Pakiet medyczny, karta Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole