Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/19/0318
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych czynności ksiegowych: ksiegowanie zdarzeń gospodarczych, zakładanie i prowadzenie dokumentacji, obsługa programu MS OFFICE, PŁATNIK, WF KAPER, SALDEO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Informacja

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację z wcześniejszą datą.

Wyszukiwarka ogłoszeń