Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0037
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie list płac, obliczanie ZUS-u, liczenie podatku dochodowego, podatku VAT.
Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Orneta

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Wykonywanie prostych prac księgowych

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Dobre Miasto

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

wprowadzanie danych do systemów księgowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Zgodnie z programem stażu Wymagania inne: pracowitość, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania