Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Asystent prokuratora
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/2039
OBOWIĄZKI:
Asystent prokuratora wykonuje samodzielnie czynności administracyjne związane z prowadzeniem i nadzorowaniem postępowań przygotowawczych oraz z przygotowaniem decyzji kończących te postępowania oraz jest uprawnony do: przesłuchania świadka, zatrzymania rzeczy i przeszukania, oględzin i eksperymentuGodziny pracy 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Szczegółowe informacje o konkursie zamieszczono na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Olsztynie www.olsztyn.gov.plWYMAGANIA OBLIGATORYJNE:Stosownie do art. 176 § 1 ustawy z dnia 28 stycznia 2016 roku - Prawo o prokuraturze na stanowisku asystenta prokuratora może być zatrudniony ten, kto:1) posiada obywatelstwo polskie i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, a także nie był prawomocnie skazany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego;2) jest nieskazitelnego charakteru;3) ukończył wyższe studia w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne studia uznane w Polsce;4) ukończył 24 lata.DODATKOWE POŻĄDANE CECHY, UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJE:- doświadczenie w pracy w Prokuraturze, Sądzie, Policji, innych służbach, w tym celnych, skarbowych i kontroli finansowej;- znajomość organizacji i funkcjonowania prokuratury oraz pracy biurowej,- umiejętność planowania i organizowania pracy;- samodzielność, obowiązkowość, kreatywność,- ukończenie studiów prawniczych, aplikacji prokuratorskiej, sędziowskiej lub ogólnej w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, - ukończenie aplikacji adwokackiej, radcowskiej lub notarialnej.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie