Głównymi obszarami działań firmy jest doradztwo oraz usługi w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody w procesach inwestycyjnych, takich jak budowy dróg ekspresowych i autostrad, linii kolejowych, gazociągów, farm wiatrowych i farm fotowoltaicznych, linii energetycznych, portów lotniczych oraz portów morskich.

Asystent Zespołu ds. ocen oddziaływania na środowisko, ochrony środowiska, ochrony przyrody
Miejsce pracy: Szczytno
Zadania:
  • tworzenie i redagowanie części opisowych opracowań specjalistycznych i projektowych
  • udział w wyjazdach terenowych i realizacji nadzorów, monitoringów, inwentaryzacji przyrodniczych
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach
  • wykonywanie podstawowych analiz GIS
  • wsparcie administracyjne biura
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe przyrodnicze (leśnictwo, biologia, ochrona środowiska i kierunki pokrewne)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, chęć nauki, zaangażowanie, kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
 Wymagania dodatkowe (mile widziane):
  • umiejętność obsługi programów QGIS lub ArcGIS
  • zainteresowania przyrodnicze w dziedzinach: botanika, ornitologia, entomologia, herpetologia, itp.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • praca stacjonarna w przyjaznej „domowej” atmosferze, w kameralnym biurze
  • ciekawa praca w terenie (fotopułapki, drony, off-road i inne przygody)
  • możliwość udziału w unikatowych projektach z zakresu ochrony przyrody i środowiska
  • stałe wsparcie merytoryczne, kompleksowe przeszkolenie i pomoc w zakresie powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia