Ogłoszenie numer: 4942090, z dnia 2021-06-29

Innomatyka Sp. z o.o. to grupa specjalistów ds. automatyki przemysłowej, którzy koncentrują się na kreatywnych rozwiązaniach i stosują je do złożonych projektów inżynieryjnych. Od pierwszych dni powstania firmy osiągnęliśmy wiele sukcesów w różnych projektach. Dążymy do innowacji i mamy spory potencjał intelektualny, który pozwala nam wzajemnie rozwijać się i pozycję naszej firmy. Jesteśmy dosyć młodym zespołem składającym się z osób w wieku 22-30 lat. Na chwilę obecną świadczymy usługi dla dużych klientów z branży farmaceutycznej, lakierniczej, spożywczej. Jesteśmy w województwach: warmińsko-mazurskim, pomorskim oraz mazowieckim.

Automatyk Elektryk / Elektroautomatyk

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Nr Ref.: Inno-Maz-24

Opis stanowiska

Poszukujemy nowego członka naszego zespołu.

Twoimi zadaniami będzie:

  • składanie szaf sterowniczych oraz ich uruchamianie
  • układanie tras kablowych oraz przewodów
  • testy systemu w siedzibie firmy
  • montaż układów sterowania u klienta

Ścieżka rozwoju zależy tylko do Ciebie. Jeśli masz aspiracje aby zostać Elektroautomatykiem możesz jak najbardziej zostać na tym etapie. Jeśli chcesz iść dalej i się rozwijać wyszkolimy Ciebie.
Nauczymy Cię rysowania schematów elektrycznych oraz programowania sterowników PLC i paneli HMI.
Jeśli to będzie dla Ciebie za mało nauczymy Cię teorii sieci przemysłowych oraz programowania wizualizacji.

W naszej firmie nie ma górnej granicy Twojego rozwoju i tym samym oczekujemy od Ciebie dużego zaangażowania i poświęcenia.

Na to stanowisko nie szukamy tylko "starych wyjadaczy" ale również "młodych gniewnych" :-)

Świeżych absolwentów szkół średnich oraz wyższych również zapraszamy.

Wymagania

  • Zaangażowanie;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Uprawnienia energetyczne grupa I eksploatacja (jeśli ich nie posiadasz wyślemy Cię na kurs i egzamin);
  • Chęć poznawania nowych środowisk, pozyskiwania wiedzy.

Oferujemy

  • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Rozwój swoich umiejętności;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy).