Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność  gospodarczą
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Autoryzowany(-a) Przedstawiciel/Przedstawicielka (mLeasing)

miejsce pracy: Olsztyn, Nr ref.: mLe/0822

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • budowanie relacji z vendorami regionalnymi
  • przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • podpisywanie umów leasingu z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla klientów biznesowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności nawiązywania i utrzymania stałych relacji biznesowych
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • silna orientacja na realizacje wytyczonych celów
  • mobilność
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • praca w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne wypłacane od każdej transakcji
  • możliwość wykupienia pakietów: opieki zdrowotnej Luxmed i Multisport
  • pracę w stabilnej spółce leasingowej cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów
  • możliwość pracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • dostęp do biblioteki Legimini i kursów LinkedIn Learning