Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Barman
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0305
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów przy barze, serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych przy barze, rozliczanie utargu dziennego, przyjmowanie należności od klientów, obsługa kasy fiskalnejpraca w ramach umowy zlecenie na okres 2-3 miesięcy( sezon letni)praca w godz. 10-18, 14-22 od poniedziałku do niedzieli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na stanowisku barmana/barmanki, miła aparycja, komunikatywność

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie