Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Barman/barmanka
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0855
OBOWIĄZKI:
obsługa baru
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność obsługi baru

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Najnowsze oferty pracy:

  • Spawacz

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną, Bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac, Przestrzeganie zasad BHP, Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: Umiejętność spawania metodami MIG/MAG lub TIG, Znajomość...

  • Stomatolog

    Opis stanowiska Diagnozowanie oraz leczenie chorób zębów i jamy ustnej. Wykonywanie zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Udzielanie pacjentom porad dotyczących higieny jamy ustnej oraz zapobiegania chorobom zębów i dziąseł. Wymagania...