Szukasz stabilnej pracy w niepewnych czasach?
Zapraszamy do Transcom, lidera oferującego usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży
oraz wsparcia technicznego poprzez rozbudowaną sieć centrów obsługi klienta.

Doradca klienta w dziale bankowości
Miejsce pracy: Olsztyn
Jeżeli:
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe;
  • jesteś kreatywny;
  • umiesz określić potrzeby Klienta;
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie;
  • lubisz stawiać sobie wyzwania i je realizować;
  • masz doświadczenie w obsłudze Klienta/sprzedaży

Dołącz do teamu Agnieszki, który pracuje dla jednego ze znanych i cenionych na świecie banków!

Twój przyszły zespół zajmuje się:
  • sprzedażą telefoniczną produktów i usług bankowych, m.in. karty kredytowej numer 1 na rynku
  • weryfikacją danych oraz finalizowaniem umów z Klientami
Proponujemy Ci:
  • umowę o pracę;
  • pracę 6h dziennie od poniedziałku do piątku (weekendy wolne);
  • wynagrodzenie w wysokości 2200 zł brutto + premie od pierwszego miesiąca za każdy sprzedany produkt, bez górnego limitu;
  • nasz ekspert zarabia rocznie netto 55 tys.;
  • pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bilety do kina, prywatną opiekę medyczną i wiele innych (po okresie próbnym);
  • profesjonalne szkolenie wstępne;
  • możliwość pracy zdalnej (po okresie wdrożeniowym);
  • nieformalną kulturę organizacyjną nastawioną na dzielenie się wiedzą, pracę w małym i zgranym zespole, brak dress code’u.

Atmosfera

  • U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:
  • Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland
  • Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...