H+H Polska Sp. z o.o.

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca Sprzedaży Inwestycyjnej i Dystrybucyjnej
miejsce pracy: Olsztyn

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Dbałość o wykonanie indywidualnego i zespołowego planu sprzedaży (wolumen, cena) na terenie woj. warmińsko-mazurskiego oraz obszarów wokół Lidzbarka i Olsztyna;
  • Negocjowanie warunków transakcji i umów inwestycyjnych;
  • Utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z klientami (wykonawcy, inwestorzy, deweloperzy, hurtownie);
  • Reprezentacja firmy wobec konkretnych klientów na powierzonym rynku;
  • Przygotowanie i prezentacja oferty inwestycyjnej;
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach (usługach) firmy;
  • Planowanie indywidualnego czasu pracy i działanie w zawartych w nim ramach;
  • Raportowanie bezpośredniemu przełożonemu;
  • Obsługa reklamacji;
  • Realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym powierzonym regionie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku materiałów budowlanych oraz rynku inwestycyjnego;
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji;
  • Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej;
  • Silnej orientacji na osiąganie wyników popartej sukcesami;
  • Prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w CRM;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."