Doradca Sprzedaży Traders

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:
  • realizacja założonego planu sprzedaży na przydzielonej grupie klientów franczyzowych oraz pozostałych reprezentujących niezależne sklepy spożywcze
  • zwiększanie potencjału zakupowego Klientów
  • identyfikacja potrzeb Klientów oraz efektywne wykorzystanie różnych rozwiązań biznesowych
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych oraz działań konkurencji Makro na rynku lokalnym  bieżące informowanie klientów franczyzowych o wynikach oraz realizacji określonych standardów wynikających z umowy
  • pozyskiwanie klientów do sieci franczyzowej Makro
  • organizowanie wsparcia i szkolenia dla właścicieli sieci franczyzowej Makro
  • przekonywanie i angażowanie innych do działań mających na celu wzrost zadowolenia Klientów
Nasze oczekiwania:
  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe)
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • umiejętność analizy i przetwarzania danych
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel, MS  PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego
Mamy Ci do zaoferowania:
  • umowę o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej,  międzynarodowej firmie handlowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • służbowy laptop i telefon komórkowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, kliknij przycisk APLIKUJ na dole strony.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Najnowsze oferty pracy:

  • Asystent / Asystentka Zarządu

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu Przygotowywanie i redagowanie dokumentów, prezentacji oraz raportów na potrzeby Zarządu Prowadzenie korespondencji biznesowej Dbanie o dyskrecję i ochronę poufnych informacji Wsparcie Zarządu w...

  • Audytor

    Opis stanowiska: Prowadzenie audytów wewnętrznych zgodnie z planem audytowym, Weryfikacja i ocena skuteczności procesów, Identyfikacja obszarów ryzyka Rekomendowanie działań naprawczych, Przygotowanie raportów, Prezentacja wyników audytów kierownictwu,...