Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej od 20 lat i lidera w branży stolarki budowlanej, który jest dostawcą najwyższej jakości drzwi antywłamaniowych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (branża stolarki drzwiowej)
Miejsce pracy: Olsztyn
OBOWIĄZKI:
  • rozwój sprzedaży na wybranym terenie
  • prowadzenie negocjacji handlowych i nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych
  • doradztwo techniczne i w zakresie doboru odpowiednich rodzajów drzwi itp.
  • spotkanie biznesowe z potencjalnymi klientami: Project Managerami, Kierownikami budowy, Inwestorami, Projektantami, innymi osobami decyzyjnymi (w terenie, na budowie itp.)
WYMAGANIA:
  • mile widziane wykształcenie związane z branżą budowlaną
  • min. 1-2 lata doświadczenie w sprzedaży branży budowlanej (mile widziane osoby z doświadczeniem w branży stolarki drzwiowej)
  • znajomość branży budowlanej – mile widziana doświadczenie z klientami typu firmy Developerskie, Generalni Wykonawcy, Biura projektowe itp.
  • predyspozycje sprzedażowe i umiejętność budowania współpracy z klientami
  • motywacja do działania i nastawienie na realizację celów
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  szkolenia wdrożeniowe i produktowe
  • wsparcie merytoryczne zespołu
  • rozwój zawodowy
  • możliwość pracy zdalnej