Miejsce pracy: Olsztyn
Doradca techniczno-handlowy w branży HVAC
Nasze wymagania:
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową maszyn, wentylacją oraz instalacją sanitarną
  • dobre umiejętności interpersonalne i łatwość przekazywania informacji technicznych w przystępny sposób
  • zdolności organizacyjne i samodzielność
  • mile widziana znajomość branży HVAC i doświadczenie w sprzedaży wentylatorów przemysłowych

Twoje zadania:

  • rozwój współpracy z projektantami działającymi w branży wentylacyjnej i rozwiązań przemysłowych
  • opieka nad nowymi klientami firmy, wsparcie handlowe, organizacja spotkań i szkoleń
  • dbanie o prawidłowy wizerunek i ekspozycję marki u kluczowych klientów,
  • monitorowanie działań konkurencji i rozszerzanie bazy klientów

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnia w oparciu o umową o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • szkolenia wdrożeniowe
  • możliwość poszerzenia wiedzy dzięki szkoleniom wewnętrznym
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach międzynarodowych i zagranicznych podróżach służbowych
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon służbowy)