PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Dyrektor Biura Regionalnego
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: D/BRO/03/2024
Główne zadania:
  • reprezentowanie PARP i dbanie o wizerunek Agencji na obszarze Polski Wschodniej, w szczególności poprzez budowanie relacji współpracy z przedsiębiorcami, organizacjami przedsiębiorców, instytucjami, uczelniami czy jednostkami samorządu terytorialnego;
  • współpraca przy opracowywaniu informacji o ofercie PARP skierowanej do poszczególnych grup docelowych obszaru Polski Wschodniej;
  • nadzór nad działaniami analityczno-badawcze w obszarze GOZ, w tym analiza danych statystycznych co do świadomości społecznej dotyczącej GOZ wśród sektora MŚP oraz JST;
  • nadzór nad realizacją działań informacyjno-promocyjnych PARP, w tym m.in. o projektach nie konkursowych Start Up Are Us, działaniach planowanych w Inno_lab, a także tych realizowanych poza PARP;
  • nadzór nad realizacją programu rozwoju w obszarze gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) i powiązanych z nią procesów w zakresie automatyzacji i cyfryzacji przedsiębiorstw;
  • współpraca i nadzór nad zadaniami przy realizacji FENG, FERS, FEPW oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego;
  • prowadzenie biura regionalnego w Olsztynie i zarządzanie jego personelem;
  • realizacja innych powierzonych zadań.
Oczekujemy (wymagania konieczne):
  • wykształcenie wyższe magisterskie;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • minimum 5 letnie doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych, w tym prowadzenie działań z zakresu komunikacji zewnętrznej;
  • minimum 3 letnie doświadczenie związane z realizacją projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej i innych środków pomocowych
  • znajomość programów i zadań realizowanych przez PARP;
  • znajomość lokalnej przedsiębiorczości;
  • zorientowanie na rezultaty i wysoką jakość pracy;
  • umiejętność motywowania, rozwijania i wspierania pracowników w osiąganiu ich celów.
Dodatkowo (wymagania pożądane):
  • preferowane kierunki studiów: ekonomia, prawo, marketing, dziennikarstwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia;
  • doświadczeniu w tworzeniu rozwiązań dla przedsiębiorców, które mają na celu poprawę ich kondycji finansowo-organizacyjnej;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • doświadczenie w zakresie przygotowania postępowań o udzielenie zamówień publicznych;
  • wiedza na temat trendów w zakresie rozwoju kapitału ludzkiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (00-834), ul. Pańska 81/83 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@parp.gov.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu oraz dostawcy usług służących rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od daty złożenia aplikacji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@parp.gov.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@parp.gov.pl. Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych.