Ogłoszenie numer: 6264915, z dnia 2022-01-21

Bardzo dobrze prosperująca firma rodzinna z 35 letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną pozycję na rynku opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym, posiadająca nowoczesny zakład produkcyjny, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. ekonomicznych

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

Opis stanowiska

  • inicjowanie i przygotowywanie planów rozwoju firmy,
  • planowanie i zabezpieczanie finansowania projektów inwestycyjnych,
  • przygotowywanie i realizacja strategii sprzedaży wraz z działaniami marketingowymi w celu realizacji planów firmy,
  • poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • ustalanie cen produktów i usług oferowanych przez firmę,
  • ustalanie warunków i zasad współpracy z klientami kluczowymi,
  • przygotowywanie i/lub negocjacje umów o współpracę z dotychczasowymi kontrahentami oraz nowymi klientami firmy,
  • zarządzanie finansami i nadzór nad płynnością finansową firmy,
  • współpraca z bankami i zewnętrznym biurem księgowym,
  • nadzór nad dokumentacją księgową i kontrola poprawności dokumentów z wymogami prawa,
  • analiza kosztów pod kątem optymalizacji procesów produkcji oraz wykorzystania majątku firmy,
  • ocena efektywności ekonomicznej firmy, w tym propozycje jej poprawy,
  • zarządzanie podległym zespołem, w tym działem marketingu/sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe finanse i/lub inne ekonomiczne,
  • co najmniej 5 lata doświadczenia w pracy na równorzędnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,
  • zdolność do budowania dobrych relacji z innymi pracownikami oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • dobra organizacja własnej pracy, kreatywność, inwencja,
  • posiadanie prawa jazdy kat B – mobilność.

Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy samodzielne stanowisko menadżerskie w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, właściwe do potrzeb narzędzia i warunki pracy oraz możliwość realizacji własnych pomysłów i planów biznesowych w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.