Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Dyspozytor transportu samochodowego
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1792
OBOWIĄZKI:
Obsługa programów ERP, monitorowanie i śledzenie ruchu pojazdów, obliczanie i opracowywanie optymalnych rozwiązań, logistycznych, prowadzenie dokumentacji transportowej, weryfikacja adresów załadunku/rozładunku, wsparcie informacyjne kierowców, kontrola realizacji przewozów, rozwiązywanie problemów logistycznych, stały kontakt z kierowcami w języku rosyjskim.godziny pracy 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Wymagania inne:

Znajomość przepisów ruchu drogowego, znajomość czasu pracy kierowców (znajomość tachografu). Umiejętność pracy w programie Abona, umiejętność pracy w programie loctracker, bardzo dobra znajomość geografii Europy

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie