RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce.RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1100 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór ORLEN Paczki, płatności rachunków czy usługi finansowe.RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Dyspozytor
Miejsce pracy: Olsztyn
Opis Stanowiska:
  • Zarządzanie podległą strukturą kurierską
  • Organizacja i optymalizacja tras kurierskich
  • Efektywne zarządzanie ilością przesyłek na poszczególnych trasach/rejonach kurierskich
  • Rekrutacja oraz szkolenie nowozatrudnionych Kurierów
  • Kontrola wizerunku Kurierów oraz taboru kurierskiego
  • Kontrola standardów bezpieczeństwa taboru kurierskiego
  • Egzekwowanie wysokich standardów obsługi Nadawców i Odbiorców przesyłek
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą podwykonawców
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość topografii obszaru
  • Bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i zespołu
  • Mile widziana znajomość systemów SAP, WMS, TMS
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi Klienta
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w polskiej, stabilnej firmie będącej członkiem grupy kapitałowej PKN Orlen
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy