Ogłoszenie numer: 6347991, z dnia 2022-01-26

Visimind Ltd Sp. z o. o. będąca częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Elektronik

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • udział w integracji specjalistycznych urządzeń pomiarowych (technika wizyjna, termowizyjna i laserowa),
  • przeprowadzanie i dokumentowanie testów funkcjonalnych i integracyjnych testów układów pomiarowych,
  • współpraca przy projektowaniu i weryfikacji układów elektroniki,
  • wyszukiwanie dostępnych na rynku podzespołów potrzebnych do implementacji wdrażanych rozwiązań,
  • lutowanie, skręcanie, montaż urządzeń i podzespołów elektronicznych,
  • współpraca przy projektowaniu urządzeń, systemów, mocowań i obudów na bazie gotowych modułów w 3D.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe - elektronika, elektrotechnika lub pokrewne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej/ elektrycznej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki, elektryki, pneumatyki i automatyki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • samodzielność, sumienność, komunikatywność, kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w lutowaniu,
  • umiejętność programowania obiektowego (jakikolwiek język obiektowy),
  • doświadczenie w obsłudze takich urządzeń jak odbiorniki GPS, kamery wizyjne i termowizyjne, LIDAR,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów np. Arduino, PLD itp.

Oferujemy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań i różnorodnych projektów,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • międzynarodowe środowisko pracy w dynamicznej firmie,
  • dostęp do najnowszej wiedzy i technologii umożliwiających rozwój zawodowy,
  • dużą swobodę w kreatywności przy tworzeniu nowych rozwiązań,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.