Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Elektryk
Miejsce pracy: Miłakowo
Numer: StPr/21/0557
OBOWIĄZKI:

elektryk zakladowy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

chęci do pracy

Miejsce pracy:

Miłakowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Pasym

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-08-24


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Nauczyciel / Korepetytor

    Superprof

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...

  • Referent ds. administracyjnych budowy

    Grupa ERBUD

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Opis stanowiska: Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty; Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych biura budowy; Zakup materiałów administracyjno-biurowych niezbędnych do funkcjonowania pracy na budowie;...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE