Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Inspektor ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1052
OBOWIĄZKI:
OSOBA NA TYM STANOWISKU:prowadzi kompleksowo dokumentację pracowniczą zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawaprowadzi sprawy związane z zatrudnieniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umów o pracę oraz innych, wynikających ze stosunku pracyprowadzi sprawy związane z zawieraniem umów zleceń, o dziełosporządza listy wynagrodzeń oraz innych należności dla pracowników urzędu, w oparciu o stosowne przepisy prawaprowadzi sprawy związane z rozliczaniem czasu pracy tj. ewidencje czasu pracy, listy obecności, urlopy, zwolnienia, delegacjeprowadzi dokumentację ubezpieczeniową, zgłasza i wyrejestrowuje z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnychprzygotowuje sprawozdania, raporty oraz zestawienia dotyczące prowadzonych spraw zgodnie z przepisami i terminamiwspółpracuje z firmami zewnętrznymi w zakresie szkoleń BHP i medycyny pracyprowadzi sprawy dotyczące standardów zarządzania zasobami ludzkimi określonymi przez Szefa Służby Cywilnejprowadzi sprawy gospodarcze, w tym ewidencjonuje i rozlicza umowy z kontrahentami zewnętrznymi, dokonuje sprawdzenia faktur pod kontem merytorycznym tj. zgodności z zawartymi umowamiprowadzi sprawy z ochrony informacji niejawnych i spraw obronnychporządkuje i archiwizuje dokumentację prowadzonych sprawwykonuje inne zadania zlecone przez bezpośredniego.Szegółowe informacje na stronie: przełożonegohttps://nabory.kprm.gov.pl/warminsko-mazurskie/olsztyn/inspektor,80466,v7
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: średnie administracyjny, ekonomiczne lub pokrewneStaż pracy co najmniej 1 rok na stanowisku związanym z prowadzeniem spraw pracowniczych, naliczaniem płac, praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku od osób fizycznych, praktyczna znajomość programu Płatnik, znajomość ustawy o służbie cywilnej, znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych, znajomość standardów zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej, Posiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznych, Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweDODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE (wymagania dodatkowe)Wykształcenie: wyższeDoświadczenie zawodowe w administracjipraktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowychumiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z instytucjami zewnętrznymiumiejętności analityczne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespoleznajomość pakietu MS Office, programu kadrowo-płacowego PUMAnieposzlakowana opinia, wysoka kultura osobistapoświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne lub gotowość do poddania się postępowaniu sprawdzającemu mającemu na celu uzyskanie poświadczenie bezpieczeństwasamodzielność, dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 180,02 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie