Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Inspektor ds planowania w wydziale budżetu urzędu miasta olsztyna
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1188
OBOWIĄZKI:
monitorowanie prawidłowości stosowania w procesie planowania, uchwalania i wykonywania budżetu miasta oraz wieloletniej prognozy finansowej, zasad wynikających z obowiązujących regulacji prawnych, w tym odnoszących się do planów finansowych miejskich jednostek organizacyjnych, przygotowywanie projektów uchwał Rady Miasta Olsztyna i zarządzeń Prezydenta Olsztyna w przedmiocie planowania, uchwalania i realizacji budżetu miasta oraz wieloletniej prognozy finansowej, opracowywanie założeń, procedur i instrukcji zapewniających prawidłowy przebieg procesów planowania, sporządzanie informacji i analiz z zakresu z zakresu budżetu miasta, wieloletniej prognozy finansowej oraz planów finansowych miejskich jednostek organizacyjnych, na potrzeby planowania, kontroli i zarządzania finansami miasta, w tym zarządzania długiem, ustalanie i rekomendowanie rozwiązań merytorycznych w sprawach prowadzonych na stanowisku w zakresie wynikającym z przepisów prawa i obowiązujących procedur.Godziny pracy pon 8-16, wt-pt 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

obywatelstwo polskie, co najmniej 3 letni staż pracy, wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku ekonomia lub finanse i rachunkowość lub zarządzanie, brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. znajomość przepisów (poziom bazowy): - ustawa o finansach publicznych - ustawa o dochodach jednostek samorządu terytorialnego - ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, - ustawa o samorządzie gminnym i powiatowym znajomość zagadnień makroekonomicznych, dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel.Wymagania dodatkowe: co najmniej 2 lata stażu pracy w jednostce administracji publicznej na stanowisku realizującym zadania związane z gospodarką finansową, gromadzeniem i rozdysponowywaniem środków publicznych

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie