Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Inspektor ds. przygotowania produkcji w wydziale inwestycji miejskich
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0907
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie wniosków do przetargów na projektowanie i realizację inwestycji, do których stosuje się przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przygotowywanie umów na opracowanie dokumentacji i realizację inwestycji oraz remontów, Przygotowywanie przetargów na projektowanie i realizację inwestycji i remontów miejskich, do których nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz umów z wybranym oferentem, Przygotowywanie protokołów z postępowań przetargowych, do których nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, Weryfikacja projektów technicznych pod względem celowości oraz kompletowanie i przechowywanie dokumentacji technicznej, Przygotowywanie wniosków na decyzje administracyjne oraz przygotowywanie oświadczeń o dysponowaniu nieruchomościami, Sporządzanie kosztorysów inwestorskich, Przygotowywanie wniosków inwestycyjnych do Wieloletniego Planu Finansowego, Opracowywanie zakresów rzeczowych do wniosków w sprawie wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadań w ramach społecznych inicjatyw lokalnych i inwestorów zewnętrznych, Przygotowywanie porozumień/umów w sprawie realizacji sieci deszczowej, Udział w pracach Komisji Przygotowania i Opiniowania Projektów Inwestycyjnych oraz w pracach Komisji Przetargowych.Godziny pracy pon. 8-16, wt- pt 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lub inżynieria środowiska lub inżynieria i gospodarka wodna lub energetyka lub elektrotechnika lub inżynieria elektryczna lub architektura, co najmniej 3 letni staż pracy, Znajomość ustaw: - Prawo budowlane, - Prawo zamówień publicznych, - Kodeks postępowania administracyjnego, brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.Wymagania dodatkowe:uprawnienia budowlane do projektowania lub kierowania robotami, Umiejętności: terminowe, poprawne i dokładne wykonywanie prac, organizacja pracy własnej, aktualność i kompleksowość wiedzy, komunikacja ze współpracownikami i interesantami, samodzielność, kultura osobista.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 600 - 3 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie