Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

Wynajem i zarządzanie nieruchomościami

Inspektor ds technicznych
Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska
  • Uzgadnianie zakresu robót konserwacyjnych,
  • Uczestniczenie w przeglądach bieżących budynków,
  • Usuwanie systemem zleconym awarii w budynkach,
  • Prowadzenie dokumentacji techniczno-kosztorysowej wykonywanych napraw konserwacyjnych i usuniętych awarii,
  • Zlecanie bieżących napraw konserwacyjnych.
Wymagania
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej i w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, sanitarnych, wentylacyjnych, gazowych i wodociągowych.
Oferujemy
  • Stałą pracę - pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Godziny pracy 7.15-15.15,
  • Praca na miejscu w Olsztynie,
  • Szkolenia umożliwiające rozwój pracowników.