POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim

producent wyrobów mleczarskich

należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Inspektor Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Opis stanowiska:
  • kontrola jakości surowca i wyrobu gotowego;
  • kontrola wizualna stanu sanitarno-technicznego urządzeń produkcyjnych;
  • koordynacja testów jakościowych na produkcji;
  • przeprowadzanie auditów wewnętrznych oraz uczestnictwo w przygotowaniach do auditów zewnętrznych;
  • raportowanie oraz realizowanie założonych wskaźników jakościowych;
  • aktywny udział w procesie tworzenia i aktualizacji procedur;
  • przeprowadzanie szkoleń z obowiązujących procedur;
  • weryfikacja znajomości i przestrzegania procedur przez pracowników;
  • monitoring efektywności kontroli punktów CCP.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane związane z technologią żywności, towaroznawstwem, biotechnologią);
  • spostrzegawczość, podzielność uwagi;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, dokładność, zdyscyplinowanie;
  • samodzielność, proaktywność;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • znajomość systemu BRC lub innych systemów zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie w branży mleczarskiej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dodatkowe nagrody pieniężne w zależności od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów;
  • pełne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży mleczarskiej;
  • możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
  • praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • możliwość inicjowania oraz wdrażania projektów usprawniających funkcjonowanie działu lub firmy;
  • nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, wycieczki zagraniczne i.in.);
  • dofinasowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;
  • dofinasowanie do zajęć fitness i na siłowni
  • coroczne spotkania integracyjne;
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • możliwość dojazdu busem firmowym na trasie Olsztyn – Lidzbark Warmiński