Ogłoszenie numer: 4343659, z dnia 2021-03-12

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

Inspektor Nadzoru Branży Budowlanej w Wydziale Inwestycji Miejskich

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

LICZBA LUB WYMIAR ETATÓW: 1

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

Do podstawowych zadań należeć będzie:

  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami remontowymi i inwestycyjnymi, w tym:
    • weryfikacja dokumentacji technicznej przyszłych budów,
    • weryfikacja dokumentacji prowadzonej budowy,
    • rozliczanie indywidualnych zadań wg prowadzonej branży,
    • dokonywanie odbiorów częściowych i końcowego budowy oraz nadzór zgodności zgłaszanych do odbioru robót zgodnie z zatwierdzonym projektem i zawartymi umowami,
    • przekazywanie zrealizowanych zadań do użytkowania,
    • przygotowywanie wniosków do przetargu dla zamówień podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych oraz przygotowywanie postępowań dla zamówień nie podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych, związanych z realizowanymi inwestycjami,
    • przygotowywanie umów i aneksów do umów związanych z realizowanym przedsięwzięciem,
  • realizacja projektów współfinansowanych ze środków europejskich,
  • przeprowadzanie w okresach gwarancji, przeglądów obiektów, egzekwowanie naprawy lub usunięcia usterek w wypadku ich stwierdzenia,
  • sporządzanie przedmiaru robót i szczegółowych specyfikacji dla prac nie wymagających pozwolenia na budowę,
  • udział w pracach Komisji Przygotowania i Opiniowania Projektów Inwestycyjnych oraz Komisji Przetargowej.

Wymagania

KWALIFIKACJE DODATKOWE

  • doświadczenie w pracy na stanowisku inspektora nadzoru.

UMIEJĘTNOŚCI

  • terminowe, poprawne i dokładne wykonywanie prac,
  • realizacja zleconych prac,
  • aktualność i kompleksowość wiedzy na zajmowanym stanowisku,
  • komunikacja ze współpracownikami i interesantami,
  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA

  • list motywacyjny,
  • skan lub zdjęcie dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • skan lub zdjęcie uprawnień budowlanych,
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, zaświadczenia o aktualnym zatrudnieniu),
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających wymagania dodatkowe (w przypadku ich posiadania).