Inspektor Nadzoru Sanitarnego
Miejsce pracy: Olsztyn

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat

Twoje zadania:
  • przygotowywanie i udział w konstruowaniu projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych,
  • zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowanych lub modernizowanych i remontowanych obiektów budowlanych,
  • opracowywanie dokumentów dotyczących przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień,
  • realizowanie spraw technicznych i formalnych inwestycji i remontów w fazie przygotowania oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektów,
  • nadzór nad realizowanymi zadaniami w zakresie ich zgodności rzeczowej, finansowej i terminowej z planami inwestycyjnymi, dokumentacją techniczną, pozwoleniem na budowę oraz obowiązującym prawem i sztuką budowlaną,
  • udział w organizacji i odbiorach oraz przekazywaniu do użytku obiektów budowlanych,
  • merytoryczna i formalna kontrola faktur, rozliczanie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorczych,
  • udział w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie średnie techniczne mile widziane wyższe techniczne na kierunku sanitarnym,
  • masz uprawnienia budowlane w specjalności instalacji sanitarnych,
  • należysz do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • znasz pakiet MS Office,
  • znasz zasady wyceny i kosztorysowania  w programie Norma,
  • dobrze organizujesz swoją pracę,
  • potrafisz pracować pod presją czasu.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Najnowsze oferty pracy:

  • Kucharz

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    przyjmowanie zamówień; przygotowywanie sałatek; przygotowywanie kebabów; bieżące utrzymywanie czystości w lokalu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Księgowy

    Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

    według harmonogramu stażu, staż w ramach projektu EFS+II - w pierwszej kolejności dla osób długotrwale bezrobotnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: