Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Inspektor technicznego utrzymania nieruchomości (sekcja technicznego utrzymania nieruchomości)
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1664
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań związanych z technicznym utrzymaniem nieruchomości, organizacją właściwej eksploatacji nieruchomości. Godziny pracy: 7-15:30;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technik budowy

Wymagania inne:

Wymagane: wykształcenie średnie techniczne - technik budowy. Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (uprawnienia budowlane) w branży sanitarnej. Doświadczenie w zakresie przygotowań, prowadzenia (kierowania) i nadzorowanie robót remontowych oraz konserwacyjnych obiektów budowlanych w zakresie instalacji i sieci sanitarnych. Umiejętność kosztorysowania robót sanitarnych. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), umiejętność pracy w zespole, kreatywność, pozytywne i rzetelne nastawienia do pracy. Umiejętność pracy pod presją czsu. Zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność. Wymagania dodatkowe: Umiejętność kosztorysowania w komputerowych programach kosztorysowych, uprawnienia kwalifikacyjne typu D- dozorowe

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie