Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 116240

Warunki pracy

Praca o charakterze administracyjno - biurowym, czas pracy 8 godzin, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, praca w terenie przy realizacji zadań związanych z realizacją dostaw.

Zakres zadań

  • Realizuje zadania związane z zaopatrywaniem jednostek i komórek organizacyjnych KWP w uzbrojenie, amunicję, materiały, sprzęt i urządzenia techniczno-bojowe;
  • Prowadzi gospodarkę materiałowo-magazynową w zakresie spraw związanych z zaopatrywaniem w uzbrojenie, amunicję, materiały, sprzęt techniczno-bojowy. Wprowadza i aktualizuje dane w systemach i bazach informatycznych związanych z zagadnieniami realizowanymi przez Sekcję;
  • Prowadzi ewidencję ilościowo-wartościową związaną z tematyką zaopatrywania w uzbrojenie, amunicję, materiały, sprzęt techniczno-bojowy;
  • Planuje wydatki oraz dokonuje zakupów w zakresie rozdziałów 75401, 75402, 75404, 75405 i 75407 w grupie 3 w paragrafach 421, 425 oraz 430;
  • Sporządza sprawozdania i zestawienia dotyczące m.in. uzbrojenia, amunicji i sprzętu techniczno-bojowego w celu dostarczenia bieżącej informacji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.
  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność, odpowiedzialność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość programów wspomagających pracę biurową, znajomość obsługi programów magazynowych;
  • znajomość przepisów związanych z gospodarką budżetową, finansami publicznymi;
  • znajomość przepisów związanych z gospodarowaniem uzbrojeniem i sprzętem techniczno-bojowym;
  • znajomość przepisów wynikających z Prawa zamówień publicznych.