Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 121316

Warunki pracy

Praca o charakterze administracyjno - biurowym, czas pracy 8 godzin, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę.

Zakres zadań

  • sporządza miesięczne/roczne zapotrzebowanie na środki finansowe w informatycznym Systemie Obsługi Budżetu państwa TREZOR;
  • monitoruje wykorzystanie miesięcznego limitu środków finansowych oraz w razie konieczności wnioskuje o zmniejszenie lub zwiększenie limitu;
  • współpracuje przy opracowywaniu materiałów planistycznych;
  • opracowuje materiały planistyczne oraz prowadzi plan wydatków w zakresie Funduszu Wsparcia Policji;
  • dokonuje kontroli merytorycznej oraz formalno - rachunkowej dokumentów;
  • sporządza okresowe sprawozdania, meldunki oraz analizy.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.
  • znajomość przepisów: ustawa o finansach publicznych oraz innych dotyczących trybu i sposobu wykonywania budżetu państwa;
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe