Inżynier budowy - sieć trakcyjna
Miejsce pracy: Olsztyn
NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:
  • Analizę dokumentacji technicznej
  • Zgłaszanie przełożonemu błędów w dokumentacji projektowo-technicznej.
  • Pełnienie nadzoru nad właściwym wykonywaniem robót oraz przeciwdziałanie powstawaniu nieprawidłowości w zakresie wykonawstwa.
  • Ustalanie organizacji pracy i wyznaczania zadań podległych brygad roboczych.
  • Przekazanie zadań planowych do wszystkich stanowisk roboczych.
  • Kontrolę wykonania dziennych zadań przez podległe brygady.
  • Zapewnienia niezbędnych narzędzi i materiałów dla podległych brygad.
  • Kontrolę nad terminowymi zamknięciami torowymi i wyłączeniami energetycznych.
  • Dopilnowanie terminowych dostaw materiałów i narzędzi.
  • Bieżącą analizę i optymalizację kosztów własnych wykonywanych robót z budżetem.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, elektroenergetyki.
  • Minimum półroczne doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności.
  • Uprawnienia SEP i znajomość prawa budowlanego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel i PowerPoint.
  • Znajomość programu AutoCad na poziomie średnio-zaawansowanym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Prawo jazdy kat. B-czynne.
  • Duże zaangażowanie w wykonywane działania.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i bardzo dobra organizacja.
Nasza oferta:
  • rynkowe wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • bony podarunkowe
  • pożyczka mieszkaniowa

WIZJE ZMIENIAMY W RZECZYWISTOŚĆ

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:
  • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,
  • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,
  • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową,
  • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,
  • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego poraz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
  • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie,
  • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV
oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Aplikacje:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ – DOŁĄCZ DO NAS. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” w celu przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego do Trakcja Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółkę podanych danych osobowych w celu aplikowania na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pamiętaj, w każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, jednak bez wpływu na przetwarzanie danych pozyskanych przed wycofaniem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, Negocjacje warunków handlowych oraz prowadzenie rozmów handlowych również w języku niemieckim, Realizacja planów sprzedażowych, Współpraca z innymi...

  • Automatyk

    Zakres odpowiedzialności: Programowanie, uruchamianie oraz optymalizacja pracy systemów automatyki Diagnozowanie oraz usuwanie awarii maszyn Regularne przeprowadzanie inspekcji oraz konserwacji Monitoring oraz utrzymanie ciągłości pracy Współpraca z innymi...