Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/24/0806
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w UPPO zamieszkałych na terenie wsi

Miejsce pracy:

Biskupiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Adreams M. Smerda Sp.k.

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Morąg

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-10-14


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

zh Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Biskupiec

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-10-03


Symbol firma Pracodawca: Adreams M. Smerda Sp.k.

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

    Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Lidzbark Warmiński

    Przygotowywanie projektów graficznych, obróbka zdjęć, sprawdzanie poprawności grafiki do druku, obs ługa klienta. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa programu COREL DRAW Uprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia: obsługa programu graficznego Photoshop...

  • Pomocniczy robotnik przemysłowy

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    Przenoszenie pojemników z mięsem i ustawianie na paletach.Ręczne przesuwanie wieszaków z indykiem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE