Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Kelner
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0854
OBOWIĄZKI:
obsługa gości w restauracji, przygotowanie stołów, obsługa wesel, przyjęć, imprez okolicznościowych, przerw kawowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność przyjęcia zamówienia z karty

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim



Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Pizzerman

    Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Orneta

    Przygotowywanie różnych rodzajów pizzy zgodnie z zamówieniami klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa klienta Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne:

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Szczytno

    - utrzymanie czystości w toaletach, na klatkach schodowych, na korytarzu oraz sprzątanie pomieszczenia biurowego,- obsługa maszyny sprzątającej,- utrzymanie porządku na zewnątrz budynku (zebranie śmieci, zamiatanie przed dwoma głównymi wejściami) Wymagania...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE