Młodzieżowe Centrum Kariery Nidzica
Kelner/ka
Miejsce pracy: Olsztynek
Numer: 55/12/2022
OBOWIĄZKI:
obsługa gości w zakresie prac kelnerskich, utrzymanie czystości na sali jadalnej;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

miła aparycja, umiejętność serwowania potraw

Miejsce pracy:

Olsztynek


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Nidzica

APLIKUJ TERAZ

Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Konsultant Finansowy

    Prudential Polska Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. Główne zadania na ww. stanowisku to: pozyskiwanie...

  • Lider Zespołu Sprzedaży

    Prudential Polska Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i myślisz o zmianie w życiu zawodowym? Chciałbyś dalej rozwijać swoje kompetencje menedżerskie i przy tym dobrze zarabiać - porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. Do Twoich zadań należeć...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE