Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kelnerka
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0991
OBOWIĄZKI:
DBANIE O CZYSTOŚĆ I ODPOWIEDNIE NAKRYCIE STOŁU (NP UŁOŻENIE SZTUĆCÓW), WITANIE GOŚCI I WSKAZYWANIE IM STOLIKA, PODAWANIE MENU ORAZ UDZIELANIE INFORMACJI NA TEMAT OFERT LOKALU GASTRONOMICZNEGO. PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ OD KLIENTÓW, W SZCEGÓLNOŚCI W JĘZYKU UKRAIŃSKIM,PRZYNOSZENIE GOŚCIOM ZAMÓWIONYCH PRZEZ NICH DAŃ I NAPOJÓW, ZABIERANIE ZBĘDNYCH NACZYŃ ZE STOŁU, PRZEKAZYWANIE KLIENTOM RACHUNKÓW, A TAKŻE PRZYJMOWANIE OD NICH ZAPŁATY. SYSTEM PRACY 12-GODZINNY, MIĘDZY 12.00-24.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziana biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie