Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/21/1299
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób do placówek PSONI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. D

Miejsce pracy:

Biskupiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego



Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Stażysta / Stażystka

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zakres obowiązków: Obsługa bieżących projektów działu. Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji i raportów. Analiza danych rynkowych. Wsparcie w organizacji spotkań i prezentacji. Przeprowadzanie badań rynku i konkurencji. Udział w spotkaniach zespołowych...

  • Asystent / Asystentka z j. angielskim

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zadania: Administracyjne wsparcie zespołu. Korespondencja dwujęzyczna. Tworzenie raportów/prezentacji po angielsku. Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych. Komunikacja z zagranicznymi partnerami/klientami. Wymagania: Zaawansowana znajomość języka...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE