Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Kierowca c+e (wywrotka)
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0581
OBOWIĄZKI:
transport kruszywa i masypodstawowa obsługa techniczna powierzonego mienia
Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Transport pracowników. Wymagania konieczne: Uprawnienia: kurs prawa jazdy kategorii D Uprawnienia: kurs prawa jazdy kategorii E Wymagania inne: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Wymagania inne: Wymagane doświadczenie zawodowe.

Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Praca na magazynie, Kontrola stanów magazynu, kompletacja towaru, przestrzeganie przepisów BHPGodziny pracy - 6-14; 14-22miejsce pracu Olsztyn, ul. Bajkowa 13, Bałtycka 90, Laszki 11 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka...