Ogłoszenie numer: 7151592, z dnia 2022-06-29

ANTON KNOLL GmbH & Co. KG

Jesteśmy nowoczesną, rozwijającą się firmą handlowo-spedycyjną.

Kierowca CE

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

Jesteśmy nowoczesną, rozwijającą się firmą transportową, która specjalizuje się w transporcie towarów luzem z pojazdami z ruchomą podłogą. Poszukujemy kierowców!

Wymagania

  • klasa prawa jazdy CE
  • doświadczenie w pracy jako kierowca w sektorze podłóg ruchomych
  • zaangażowanie, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • osoba kontaktowa/tłumacz z językiem polskim i ukraińskim
  • przyjazna atmosfera pracy
  • nowoczesna flota pojazdów
  • niemiecka umowa o pracę
  • możliwości dalszego szkolenia

Prosimy o składanie aplikacji z CV i podaniem oczekiwań dotyczących wynagrodzenia.

Złóż dziś CV = jedź jutro!