Ogłoszenie numer: 4611076, z dnia 2021-05-11

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Więcej informacji na stronie www.magdystrybucja.pl

Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • Realizacja dostaw towarów do stałych Klientów, odbiór opakowań oraz należności
  • Załadunek i rozładunek przewożonego towaru oraz dbałość powierzony ładunek
  • Odpowiedzialność za dokumenty związane z dostawą a także ich prawidłowe i terminowe rozliczanie
  • Bieżąca obsługa pojazdu (uzupełnianie płynów, kontrola oświetlenia zewnętrznego raz opon, itp.)

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych lub dostawczych
  • Karta kierowcy, świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy, zaświadczenie niekaralności, aktualne badania i uprawnienia (orzeczenie lekarskie oraz badania psychotechniczne)
  • Aktualne badania sanitarno– epidemiologiczne (książeczka zdrowia)
  • Dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość, niekaralność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: od 5.200,00 zł do 6.200,00 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę pracę (po kresie próbnym) z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy oraz BHP
  • Pracę od poniedziałku dpiątku, powrót z trasy tegsamegdnia; w sezonie letnim sobotnie dyżury w cyklach dwutygodniowych
  • Najnowszej generacji - komfortowo wyposażone samochody dostawcze: SCANIA P280 (DMC 18t z windą), DAF LF 290 FA (DMC 19t z windą) oraz IVECDaily (DMC 7,2t z windą) jaknarzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (dofinansowanie dprywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bony i paczki świąteczne)